MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - FC/UPC 2m

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - FC/UPC 2m

  • Pris/m: 70 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-FC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - FC/UPC 2m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter
Längd
2 m
Pris/m
70 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kabel
50/125
Typ av kontakt
LC-FC

Grundläggande information

Produktnamn
MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - FC/UPC 2m
Tillverkare

Allmänt

Kabelmantel
Mode
Multimode
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
UPC

Anslutningar

Typ av kontakt
LC-FC

Dimensioner

Längd
2 m
Pris/m
70 kr/m

Länkar