Prisjakt

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 35m

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 35m

  • Pris/m: 38 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Prishistorik
Nu 1 330 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 35m

Lägsta pris 255 kr (2009-08-05)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Westium Data
2021-09-061 330 kr+5 kr
MICROCONNECT FIBER SC-SC 35M 62,5/125 MM DP
Westium Data
2021-09-062 186 kr+3 kr
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 35M 50/125 MM